17 Beds
9 Baths
8,198 sqft
$1,250,000
1110/1120 Meadow Avenue Tillamook OR, 97141
Price per sqft
$152.48
Built in
1972
Property size
8,198 sqft
Property type
Multi-family
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
TC-22550
Interior features
Bedrooms
17
Total Bathrooms
9
Full Bathrooms
9
Exterior features
Lot Size
1.13 Acres
Other property details
Taxes
$10,410
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
3
55+/Senior Community
No
Courtesy of Rob Trost Real Estate, LLC
Powered byLuxury Presence